Mājoklis

by Turigs

Ja Jūs esat to aizņēmēju vidū, kas vēlas iegādāties jaunu mājokli, un esat atraduši Jums piemērotu aizdevēju, kas piedāvā Jums mājokļa kredītu, Jums ir nepieciešams veikt pirmo iemaksu mājokļa iegādei un kredīta saņemšanai. Cik lielai ir jābūt šai pirmajai iemaksai? Cilvēki, kuri iegādājas mājokli pirmo reizi, saskaras ar daudzām problēmām, jo tiem nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu pirmo iemaksu par mājokļa iegādi. Tā kā viņiem nav pieredzes šajā sakarā, tie nezina, kāds minimālais maksājums viņiem ir jāiemaksā saviem aizdevējiem. Turpmāk ir daži padomi, kas palīdzēs Jums noteikt, cik daudz Jums ir jāmaksā kā pirmā iemaksa Jūsu aizdevējam:

Samaksājiet pēc iespējas lielāku naudas summu: ietaupiet pēc iespējas lielāku naudas summu un pēc tam iemaksājiet to kā pirmo iemaksu par kredītu. Iemesls, kāpēc Jums vajadzētu maksāt augstāku summu Jūsu aizdevējam ir tas, ka pēc tam, Jūsu kredīta summa samazināsies, Jums nebūs jāmaksā lielākas summas par procentu likmēm. Tomēr neveltiet tam visus Jūsu līdzekļus, jo ir citi mājsaimniecības izdevumi, kas Jums pa to laiku ir jāsedz.

Iekrājiet pēc iespējas vairāk līdzekļu pirmajai iemaksai, lai iegūtu vislabāko piedāvājumu: Kad Jūs varēsiet maksāt lielāku naudas summu kā pirmo iemaksu, Jūs varēsiet iegūt arī labākus kredīta piedāvājumus. Lai iegūtu zemākas kredīta procentu likmes, Jums būs jāmaksā lielāka pirmā iemaksa.

Minimālā summa, kas pircējam parasti ir jāmaksā, ir 10% no kopējās mājas vērtības: Pirmajai iemaksai ir jābūt vismaz 20% no mājas vērtības, jo, ja Jums tās nav, Jums nāksies izvēlēties personīgo mājokļa kredīta apdrošināšanu, kas padarīs Jūsu mājokļa kredītu vēl dārgāku.

Te ir dažas pieejamās iespējas tiem cilvēkiem, kuri nevar veikt pirmo iemaksu kredīta saņemšanai un mājokļa iegādei. Tos noteikti vajadzētu apsvērt, pirms pieteikšanās kredītam:

Otrs kredīts pirmās iemaksas izdevumu segšanai: Šī iespēja labāk der tiem cilvēkiem, kam ir stabili ienākumi. Iegūstiet vairāk informācijas par to, kā rīkoties ar šo soli. Ar šo iespēju, Jūs varat iegūt citu kredītu, lai nomaksātu 20% no mājas vērtības kā pirmo iemaksu.

Izveidojiet budžetu un sāciet ietaupīt naudu: Tas ir vienkāršākais, bet ilgstošs veids, kā iegūt līdzekļus pirmajai iemaksai par mājokļa iegādi. Samaziniet dažus no Jūsu izdevumiem un ietaupiet naudu, kamēr Jūs varat veikt vajadzīgo pirmo iemaksu. Tas ir izdevīgi, galu galā, jo, pirmkārt, Jums nebūs jāuztraucas par jebkura cita kredīta atmaksu un otrkārt, Jums būs laba kredītvēsture.

Advertisements