Pakāpeniska ātro kredītu atmaksa

by Turigs

Lai Jums nenāktos atmaksāt lielākas ātro kredītu summas pēc 30 dienām vienā paņēmienā, labāks variants ir izvēlēties tādas aizņēmumu summas, par kurām skaidri zināt – tās varēsiet nomaksāt pilnā apjomā un paredzētajā termiņā. Tās ir situācijas, kad neesat pilnīgi pārliecināts par ienākumiem, ar kuriem grasāties atmaksāt kredītu; esat nolēmis – katram gadījumam – rēķināties ar termiņa pagarinājumu izmaksām; apzināties, ka Jums nav līdzekļu šī kredīta atmaksai (jebšu šādu kredītu nemaz tālāk neapsvērsiet).

Pakāpeniski atmaksāt kredītu var arī pēc individuāli izveidota grafika. Pieņemsim, Jums vajadzīga summa 300,- EUR. Vispirms noskaidrojiet pie tirgotāja, kādus atmaksas variantus viņš var Jums piedāvāt. Iespējams, ka par precu kredītu Jūs varēsiet noslēgt tādu līgumu, kas ļauj iegūt no visiem aizdevējiem labāko kredīta variantu. Piemēram, kompānija Elkor sadarbojas ar Lateko Līzings, kurš izsniedz preču kredītu par daudz labākiem nosacījumiem, kā jebkurš īstermiņa ātro kredītu aizdevējs.

Tomēr šie piedāvājumi ir izdevīgi un realizējami tikai pirms kredīta noformēšanas, kad rūpīgi apsvērta pirkuma summas atbilstība Jūsu budžeta iespējam.

Visas sadarbības svarīgākajā daļā ir laba komunikācija un abpusēja cieņa, tādēļ arī būtiski, lai gan klienti, gan aizdevēji rūpīgi pildītu tiem izveidotos nosacījumus. Par aizņēmēja finansiālajām iespējām atmaksāt un viņa lojalitāti var liecināt tikai divas detaļas – kredītsaistību vēsture un mēneša ienākumu apjoms (ne mazāk kā 150 eiro pēc kārtējo nodokļu apmaksāšanas). Katrs aizdevējs var patstāvīgi izraudzīties kādu vecuma robežu noteikt savai firmai, bet lielākajā daļā situāciju tas tomēr ir 21 gads. Debitoram ir jābūt pārliecinātam, spējīgam laicīgi maksāt un ļoti atbildīgam- ja esi tāds, piesakies jau tūlīt! Un vēl – Tev jābūt aktīvam bankas kontam, kurā saņemt naudu!

Advertisements